1 / 12
TRPEZARISKI MASI MASA KLUP MASICkI I STOlCINJA
2 €
30.11.2022 14:22

Кисела Вода / Скопје

Prodavam trpezariska masa 140×80×75 klup maaicka 102×54×44 070 -552-109

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

PARKING RAMPI NAJEFTINO
ul.23 br.43
Потврден огласувач
070552109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам