1 / 11
ALFA ROMEO 1.9 JTD-M 150 ks. 2009 god.
1 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 10:12

Делчево / Делчево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ALFA ROMEO 1.9 JTD-M 150 ks. 2009 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana so plateni site davacki do registracija..

Telefon za kontakt:071-555-599..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам