1 / 12
Izrabotka na letnikovci nasresnici / letnikovec nastresnica
1 €
Цената не е фиксна
01.06.2023 11:44

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na letnikovci nastresnici i sekakov vid na mebel od masivno drvo po vasa zelba za vo vasiot dom i gradina
Pogolema ponuda na : Geo dizajn

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071 384 858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам