1 / 12
Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot
1 €
20.12.2022 11:44

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

75 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

210 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Prohor Pcinski 4

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so site aparati i trpezrija, dnevna, dve spalni, kupatilo so masina za perenje, TV, internet i kabelska. Ima dvor od 210 m2 i moznost za parkiranje na dve vozila. Greenje / ladenje e na inverter klima.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Viktor
Потврден огласувач
071356587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам