Se izdava magacin 60 m2 vo pazarot
1 €
01.10.2022 13:21

Битола / Битола

Квадратура:

60 m²

Se izdava magacin vo pazarot 60 m2, vo samiot dvor ima mesto za parkiranje na vozila, a moze i da se koristi i dvorot kako magacinski prostor.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Viktor
Потврден огласувач
071356587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам