Logo

Очила за пливање / naocari za plivanje

Број на оглас: 3066957 | Објавен на: 28.03.2020, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Квалитетни очила за пливање.
Нови, некористени.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач