1 / 5
Palka na izvlekuvanje Original (metalna)
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 10:26

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

POLICE" METALNA TRODELNA PALKA NA IZVLEKUVANJE ZA SAMOODBRANA (NIKLOVANA)
VO KOMPLET SO FUTROLA
Prakame po kargo niz cela makedonija

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Reklama5
Потврден огласувач
071296092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам