1 / 12
Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2022 13:00

Битола / Битола

Snowboard dimenzii od 110cm do 170 cm i Cizmi od 31 do 48 ....Javete se vo sekoe vreme 7 dena vo Nedelata vkluclivo i Sabota i Nedela i site praznici od 8h. do 22.30h. Mozi i zamena so doplata !!!Mozi I za iznajmuvanje!!! Prajkam I po kargo ekspres!!! Kompleten servis podmackuvanje,popolnuvanje,oshtrenje na kantot !!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
072748701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам