1 / 5
Metalna konstrukcija za hala
6.800 €
07.08.2022 16:09

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Metalna konstrukcija 300m2 visoka 6m.
25x12x6

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава / Можна е замена од:

EUROPANEL
Dimce Banjarot br.20
Потврден огласувач
071377444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам