1 / 12
НОВИ - Инокс оџак со изолација - Inoks odzak rosvajt inox
54 €
22.08.2022 23:07

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Производство и монтажа на квалитетни и безбедни оџаци, изработени целосно од инокс, прохром

(Ростфрај, росвајт) со димензии од Ø80 до Ø300(по желба и потреба на клиентот) исто така и должината според потребите.

Изработен од нерѓосувачки лим - Инокс (Ростфрај) кој му дава голем животен век, без трошоци за одржување(нема потреба од оџачар)

Изолиран двоен дебелозиден Инокс поради што е невозможно да се појави кондензација, помеѓу двата инокс слоја, поставен е огноотпорен тервол за изолација.

Мазна и глатка нерѓосувачка површина на која не може да се налепи саѓи и хемикалии

Поради микроскопски мазната површина оџакот влече и протокот е непречен

Цврст и дихтувачки спој без лепаци и ѕидање, квалитетна и професионална монтажа

Мала тежина и беспрекорен изглед

Можност да се премести подоцна оџакот според потреба на корисникот.

www.aluminapp.mk

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
077915999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам