1 / 4
Kompresor
1 €
01.01.2023 22:01

Битола / Битола

Se prodava poloven kompresor za klima za kamion mercedes do 1999 godina.Cena po dogovor!

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

KORISNIK
Потврден огласувач
078312542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам