1 / 3
Cistenje culeri i promena na termalna pasta na lap top
500 МКД
23.05.2023 14:35

Карпош / Скопје

Profesionalno Cistenje culeri i promena na termalna pasta na lap topi i desktop pc Vasiot Kompjuter ili lap top ke raboti pobrzo i po tivko i se prodolzuva rabotniot vek na celata masina nema da zagreva i da koci ili da se restatira .

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

SASO
Потврден огласувач
070379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам