1 / 3
Nordica Double Six Twin-Tip / Freestyle 2013
149 €
Цената не е фиксна
03.12.2022 20:49

Велес / Велес

Kako novi, napraven servis pred eden mesec.
Skiite se 170cm

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Taco
Потврден огласувач
070315216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам