1 / 4
lenovo tab 4 8
7.000 МКД
02.08.2022 16:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

8" инчи

Se prodava LENOVO TAB 4 8' inca. So kutija Dobien e na poklon. Ima plus zastitna guma (bumper) i zastitno staklo. So nego ide i zastita kako tetratka crna. Nema znaci na koristenje (mn malku upotrebuvan).

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078257390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам