1 / 6
Филмска Камера 16мм
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 14:45

Куманово / Куманово

Аматерска филмска камера 16мм, модел Спорт-2, руско производство, оригинална состојба, оригинална футрола, редок колекционерски примерок

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070233678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам