1 / 7
IQOS-ГРЕАЧ ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ЦИГАРА
750 МКД
01.04.2022 16:59

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАВАМ ГРЕАЧ ЗА ** IQOS 2.4 plus ** ЕЛЕКТРИЧНА ЦИГАРА ОД PHILLIP MORIS. ЦЕНАТА СО ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА 750.САМО ГРЕАЧ БЕЗ МОНТАЖА 600 ДЕН.

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

Saša
Потврден огласувач
077874293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам