1 / 3
Kozna jakna
1.500 МКД
22.11.2020 17:07

Прилеп / Прилеп

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

M

Боја:

Окер

Mnogu malku nosena kozena jakna kamel boja

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077894422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам