1 / 6
PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / VIDEONADZOR
9.499 МКД
07.06.2022 08:37

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIRANIOT BREND DAHUA SO 2 GODINA GARANCIJA!

Raspolagame so sekakov tip na Kameri za Video nadzor ( so DVR i Wifi ) so 1MP / 2 MP / 4MP / 5MP / 8MP 4K s.

PROMOTIVNI PAKETI:

- 2x FULL HD kameri 4 kanalen DVR 500GB HDD 20metri Koaksialen kabel Maus Napojuvanje BNC konektori CENA 9.999den.


- 4x FULL HD kameri 4 kanalen DVR 1TB HDD 40metri Koaksialen kabel Maus Napojuvanje BNC konektori CENA 15.999den.

4x ULTRA HD 5MP kameri 4 kanalen DVR 1TB HDD Maus Napojuvanje BNC konektori CENA 21.999den.


- 8x FULL HD kameri 8 kanalen dvr 2TB HDD 80metri koaksialen kabel maus napojuvanje bnc konektori cena 28.999den

- WIFI KAMERI FULL HD 2MP cena 3990den.
- WIFI KAMERI ULTRA HD 3MP cena 4500den.

VRSHIME DOSTAVA I MONTAZA NIZ CELA MAKEDONIJA!!!

контакт 070 795 772


Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам