1 / 4
Mebel i aparati - kauci vitrini tv komoda regal masa spore
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.09.2020 17:21

Битола / Битола

KONTAKT:
070 395 635

Se prodavaat mebel i elektricni aparati za vo stan ili kukja:
- kauc so dopolnitelna fioka
- vitrina
- tv
- komoda
- masa

Cena po dogovor

KONTAKT:
070 395 635

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам