1 / 10
Motor za lizgacka vrata
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.02.2022 08:07

Радовиш / Радовиш

Prodavam nov motor za lizgacka vrata od Germansko proizvodstvo do max. 600kg .
So motorot ima dve dalinski, sigurnosni senzori i 4 metri šini.
Poveke info na tel. broj
Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Останато

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075518515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам