1 / 1
Се продава земјиште 100099 м2 во с.Ќоселери ,општина Св. Ник
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 11:33

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

100099 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земјиште во село Ќоселери
100 099м2 од кои
76 248 м2 ниви дел од нив се под систем за наводнување
22 668м2 ливади
1 183 м2 стара куќа со двор и помошни простории.
Целото земјиште се продава заедно и не се дели, не е блок повеќе ниви се, цената не е фиксна
за подетални информации јавете се.
077 921 728 , 078 291 728

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Perica
Потврден огласувач
077921728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам