1 / 3
Cena po dogovor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 18:32

Гостивар / Гостивар

PRODAVAM KRAN 6 METARSKI KOMPLET SO SE FLAVA POVOLNO I E VO ODLICNA SOSTOJBA KONTAKT 078299560 DJOLE.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Gjole
Потврден огласувач
078299560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам