1 / 7
МОНТАЖА НА ТОТАЛ ТВ ВО ГРЦИЈА И БУГАРИЈА
По Договор
15.06.2022 13:44

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Монтажа на ТОТАЛ ТВ кабелска преку сателит има преку 250 канали со превод достапно цела европа

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Simsat
Потврден огласувач
078401723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам