1 / 1
Индустриски машини
430 €
Цената не е фиксна
21.11.2022 20:50

Штип / Штип

Оверлок Zoje скоро нова многу малку користена/машината е купена нова
Оверлок 00447427740683 Viber

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
447427740683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам