1 / 10
Vgradeni tush baterii Teorema ITALIJANSKI SO 10 GOD.GARANCIA
По Договор
02.07.2022 14:04

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Mnogu kvalitetni Italijanski vgradeni tus baterii i baterii za umivalnik so 10 god.garancija,mnogu dobar kvalitet i najdobri ceni.za poveke informacii javetese na 070716179.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

SERVIS I PRODAZBA
Потврден огласувач
070716179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам