1 / 3
Костум
2.000 МКД
31.05.2022 18:22

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Костуми

Големина:

XL

Боја:

Темно сина

Продавам скоро нов тегет костум
075/844-508 Miki

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава / Можна е замена од:

Мики
Потврден огласувач
075844508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам