1 / 4
OTKUP NA HAVARISANI VOZILA I PRODAZBA NA AVTODELOVI
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 19:24

Битола / Битола

Otkupuvam havarisani vozila !!!
Plakam vo kesh vozila koi ne vi se potrebni !!!
Prodazba na polovni avtodelovi za mn vrsti na vozila !!!
Mozi da prakate sliki na Viber

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Taki
Потврден огласувач
078301413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам