1 / 6
Prodavam motor vo odlicna sostojba
1 €
29.06.2021 14:38

Кичево

Марка:

Yamaha

Вид:

Останато

Година:

2007

Модел:

Dragstar 1100

Километри:

30000

Yamaha dragstar 1100 vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Brane
Потврден огласувач
077753739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам