1 / 5
Prodavam Komova-Grozdiva Rakija 1 KLASA
По Договор
29.04.2022 15:07

Сопиште / Скопје

Prodavam komova-grozdova rakija prva klasa.Rakijata se proizveduva vo domasni uslovi so sopstven kazan na 100% PRIRODEN NACIN.Lozjeto mi se naoga vo Sopiste.Za poveke informacii moze da me kontaktirate na:
070950823
070950823
070950823
Zoran

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
071824681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам