1 / 12
RABOTNICKI PANTALONI-GERMANSKI 1 KLASA
1.000 МКД
26.03.2022 20:36

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

NOVI...PAKUVANI...
PANTALONI RABOTNICKI.
Siva boja.
GI IMA SITE GOLEMINI
48,50,52,54,56 I 58
GERMANSKI 1 KLASA
1000 DEN

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Работна облека / XL

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам