1 / 6
Polarizirani fotohromatski fotogrej sportski naocari 3 vo 1
690 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 09:37

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Поларизирани фотохроматски (фотогреј) спортски наочари:
- Поларизирани - не пропуштаат одбиена светлина од сјајни површини (вода, стакло, снег...)
- 100% UV400 заштита
- Фотохроматична (фотогреј) леќа - ја менува затемнетоста во зависност од јачината на UV зрачењето
Со наочарите следува крпче за бришење, платнена футрола и тест-картичка за поларизираност.

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам