1 / 1
Машина за штосовање
999 €
Цената не е фиксна
07.10.2022 10:26

Битола / Битола

Се продава машина за штосовање Б1 формат
со вибрации и воздух.
Германско производство.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

poligrafika
Потврден огласувач
070373001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам