1 / 11
Пилана за производство и изработка на дрвен материал
1 €
04.10.2022 09:24

Штип / Штип

Пилана за производство и изработка на дрвен материал
Производи:греда,кадрон,штафна,летви,даски,талпи,штици,палети
Димензија по порачка,изработка од топола и секаков друг вид дрво
Продажба и на земјоделски колчиња,материал за клупи,материал за покрив,одпаден материјал и ситен отпад и крупен отпад погоден за загревање.
Тел. 078-350-520 Оливер. 077-948-086

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

OLIVER
Потврден огласувач
078350520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам