1 / 6
Compression-компресијски хеланки и маици за трчање и вежбање
2.000 МКД
26.05.2022 12:02

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Compression, компресијски хеланки и маици за трчање и вежбање

Нови, никогаш користени, од врвен бренд. На посочените линкови има описи и коментари од корисници.

Skins A200 compression, горни, долг ракав, Size L (1 црна со жолти линии) = 2000 МКД
https://www.chainreactioncycles.com/mk/en/skins-a200-long-sleeve-top-2015/rp-prod72087?mx=a

Skins A200 compression, целосни хеланки машки, Size XL (1 црни со жолти линии) = 2700 МКД
https://www.chainreactioncycles.com/mk/en/skins-a200-long-tights-2015/rp-prod72049?mx=a

Skins A100 compression, горни, краток ракав (има 1 сива и 1 бела). Мислам дека се L, ама се помали од А200 = 1200 МКД по парче
https://www.chainreactioncycles.com/mk/en/skins-a100-short-sleeve-top-white/rp-prod113866?mx=a

Категорија: Спортска опрема и активности / Jogging / Облека

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075472767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам