1 / 1
ARMONIKA VRATA
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 08:02

Ѓорче Петров / Скопје

SE PRODAVAAT DVE DVOKRILNI POLOVNI SOCUVANVI ARMONIKI VRATI .EDNATA MASIVNA SO DIMENZII 2,3 M X 4 M CENA 12.000 DENARI, DRUGATA POLESNA SO ISTI DIMENZII CENA 8.000 DENARI

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Хармоника врати

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
071399657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам