1 / 11
100м2 СТРОГ ЦЕНТАР Битола Пелагонка 2
1 €
17.06.2021 19:52

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Прекрасен дуќан / деловен простор во најстрогиот центар на град Битола, погоден за секоја намена.

На само 100метри од ШИРОК СОКАК - ЕПИНАЛ

Спуштени тавани, вентилација, тоалети, клима уреди, шанкови... и друго.

За подетални информации
ЈАВЕТЕ СЕ НА
070207555

и посета обратете се на телефонскиот број.
078203138

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Petrovski
Потврден огласувач
078203138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам