1 / 6
Halogenski tela,led dekorativno osvetluvanje,elektrika.
По Договор
23.04.2022 14:30

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Najgolem izbor na led lusteri,led lenti,trafoa,halogenki led osvetleni ogledala po najpovoni ceni.za poveke informacii pobarajtene ili piseteni.
prakame po kargo

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Халогенски светилки

Се продава од:

SERVIS I PRODAZBA
Потврден огласувач
070716179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам