1 / 3
SE PRODAVA NOV DORMEO MASAZER...
4.000 МКД
Цената не е фиксна
06.03.2023 06:54

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov ne koristen dormeo masazer za na cvrsta podloga mnogu dobar...

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
075285785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам