1 / 8
POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V - 24V 8A
500 МКД
Цената е фиксна
05.12.2022 11:04

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A ZA REGULACIJA. UNIVERZALEN ZA RAZLICNA NAMENA. - SPECIFIKACIJA:
- Работна температура: -20-60 °
Напон на напојување: 12V-24V
Излез: Една јамка
Статичка моќност: <1W
Максимален напон: 8A
Излезна моќност: 12V <96W, 24V <192W
Големина на производот: 89 * 60 * 48мм
Тежина: 51гр. PRAKAM PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

TERMOMETAR ANALOGEN ZA FURNA PECKA SKARA OD 0-500c

600 МКД

ANALOGEN TERMOMETAR SO VLAGOMER SO KALIBRACIJA

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам