1 / 8
POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A LED DIODI I DR.
500 МКД
Цената е фиксна
26.08.2022 08:42

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A ZA REGULACIJA. UNIVERZALEN ZA RAZLICNA NAMENA. - SPECIFIKACIJA:
- Работна температура: -20-60 °
Напон на напојување: 12V-24V
Излез: Една јамка
Статичка моќност: <1W
Максимален напон: 8A
Излезна моќност: 12V <96W, 24V <192W
Големина на производот: 89 * 60 * 48мм
Тежина: 51гр. PRAKAM PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN TAJMER-RELE MODUL NA 220V 10A

800 МКД

TERMOMETAR ZA SPORET, FURNA, PARNO I DRUGO DO 500c

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам