1 / 9
Aluminiumski sadovi-Алуминиумски садови
1 €
20.11.2022 20:49

Струмица / Струмица

Proizvodstvo na Aluminiumski sadovi vo poveke modeli...so kapace
Prodazba na alufolija 11-14mikrona
Salfetki 25x25
33x33otvorena
40x40preklopena

Strec folija

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
075236383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам