1 / 1
POSTOLJE ZA MIJALNIK
1.700 МКД
Цената не е фиксна
14.09.2022 19:51

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava postolje za mijalnik, metalna konstrukcija so plotni odozgora, otporno na voda, se zakacuva na zid, krem boja visok sjaj , mijalnikot i cesmata ne se prodavaat, samo postoljeto, dimenzii 108 cm sirina, 56cm dlabocina, debelina 24cm 071201252 Cobe

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мебел за бања

Се продава од:

Cobe
Потврден огласувач
071201252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам