Magacini Pelagonka 2
1 МКД
Цената не е фиксна
18.03.2023 14:43

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Izdavam magacini od: 25m2,12m2,12m2. Pelagonka 2. Cena i rok na izdavanje po dogovor.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Velcho
Потврден огласувач
070207103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам