1 / 10
Germanska stara violina
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.01.2023 11:04

Прилеп / Прилеп

Kopija na Stradivari mnogu stara violina so vrven kvalitet vo ispravna sostojba.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
075537059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам