1 / 3
Продавам 3 нови килими (дипли)!
450 МКД
Цената не е фиксна
23.11.2022 15:16

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Продавам 3 некористени етно килими (рачна изработка), стари педесетина години,
погодни за етно катчиња во Вашиот дом или за традиционални македонски ресторани.
Килимите се со следните димензии:
- 100 x 58 cm - цена 450 ден.
- 112 x 73 cm - цена 450 ден.
- 238 x 58 cm - цена 900 ден.

Праќам По Карго!!!

Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Килими

Се продава од:

tome
Потврден огласувач
075252113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам