1 / 1
Aparat za Lica so osteten sluh - slusen ured
500 МКД
Цената е фиксна
19.06.2022 13:07

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Germanski aparat za lica so osteten sluh.. cena samo 900 den

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам