1 / 11
Profesionalni Kabli Pinovi RCA za DJ Diskoteka Kafic
300 МКД
13.05.2022 13:48

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Profesionalni audio kabli - germanski kvalitet.
Moze dolzina i kombinacija po vas izbor.
Prakam po kargo.
- 070960233 -

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
070960233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам