1 / 2
Kompresor za Farbanje
1.499 МКД
Цената е фиксна
16.11.2022 11:16

Скопје Центар / Скопје

🔥 Kompresor za Farbanje PAINT ZOOM🔥

👑 ZA SAMO 1499 den 👑

🎉 Najdobar i Najednostaven za farbanje. Stavete boja vo rezervarceto, i uklucete go na struja.Pocnete so Farbane. Moze da se farba: Drvo. Plastika.Kamen.Keramika.Sidovi i dr.🎉

🎁 Za Naracki vo inbox
🚴🏻‍♂️доставата до вашиот дом +140денари

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

oglasnik 0660
Потврден огласувач
071682682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам