1 / 3
Преинсталација,форматирање,инсталирање на програми и игри
1 МКД
31.03.2023 20:47

Аеродром / Скопје

Вршам преинсталирање на оперативни системи Windows ,инсталирање на сите потребни програми по ваша желба,инсталирање на најнови игри по ваша желба,чистење на вируси и спајвери, менување на неисправни или застарени делови, секако доколку е можно, склопување на компјутер по ваша желба или во зависност од буџетот со кој располагате најдоброто нешто кое може да се склопи со буџетот со кок располагате цена по договор, цената зависи од работите кои треба да се направат на вашиот компјутер

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Киро
Потврден огласувач
070476012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам