1 / 4
gps lokator za sledenje pratenje spiuniranje spijuniranje
2.000 МКД
13.06.2021 12:27

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

GPS POLNAC ZA KOLA
Ovа е 3 vo 1 polnač +GPS traker+prisluskivac(bubica)

IMA POVEKE OPCII NA RABOTENJE :

1. DAVA GPS KOORDINATI KOI GI OTVARATE NA VASIOT MOBILEN TELEFON I GLEDATE TOCNA LOKACIJA

2. MOZE DA SLUSATE SO VASIOT MOBILEN TELEFON DIREKTNO PREKU MIKROFONOT NA GPS APARATOT

3. AKO IMA ZVUK DO APARATOT MOZE DA VI DOJAVI NA VASIOT TELEFON I DA ALARMIRA

4. SNIMA RAZGOVORI

5. MOZE DA GO POLNITE MOBILNIOT TELEFON

Raboti na struja i na baterija

IMAME I DRUGI GPS TRAKERI

PROVERETE NA www.telefon-spy.com
Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Се продава од:

zarko
Потврден огласувач
078454711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам